Дивлячись на те , як наші дружини та доньки користуються ацетоновими змивками для видалення лак гелів і знаючи всю шкоду і небезпеку при тривалому використанні ацетону на нігті і шкіру людини, ми поставили  перед собою завдання мінімізувати шкідливий вплив і зменшити як мінімум в два рази час роботи змивки , і таки достигли видатних результатів у цьому питанні.

Представляємо вам революційну змивку TOLLO MELT

Абсолютно новий продукт на ринку нігтьового сервісу - для видалення, біогелів (шелаку) . 

Інноваційність даного продукту полягає в тому, що у його складі не використовується ацетон, метилетилкетон, та інші види кетонових розчинників.

Швидкість роботи становить 5 хвилин як для лаків з світлими відтінками, так і з темними.

Крім розчинників які використовуються в звичайних змивках: етилацетат, етиленгліколь, ізопропіловий спирт, ми використовуємо суміші натуральних ефірних масел і кислот, вітаміни, які нівелюють шкідливий вплив цих хімічних речовин.

За допомогою оптичної когерентної томографії, ми провели дослідження як ацетонових смивок відомих марок так і нашого засобу TOLLO MELT.

Результати показали, що на відміну від звичайних змивок  на основі ацетону, наш засіб TOLLO MELT не має побічних ефектів, при частому використанні не порушує ліпідний баланс шкіри, не впливає на здоров'я людини, зволожує кутикулу, нігтьову пластину а також нігтьову лунку і бічні шкірні складки.